Hattat Klinik’te Sizi Bekliyoruz!

 

 

Hattat Kliniği, cinsel mutluluğunuzu arttıracak tüm teşhis ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı butik bir kliniktir.

Erkek-kadın sağlığı, aile sağlığı, cinsel sorunlar, orgazmik yaşam, orta yaş sonrası danışmanlık, andropoz-menopoz danışmanlığı gibi kapsamlı programlarımız ve uzun yıllardır bu konularda çalışan deneyimli ekibimizle sizleri  bekliyoruz.

Hattat Klinik, kadın ve erkeklerde cinsel problemlerinin teşhis ve tedavisini ilk olarak Türkiye’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat’ın uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübeler doğrultusunda Türkiye’de kaliteli cinsel sağlık konusunda oluşmuş büyük boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu Hattat Hastanesi’nin bir devamı niteliğinde.   Hattat Klinik’te dünyanın en ileri merkezleri ve bilim insanlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içindeyiz.

Hattat Klinik’te ekip olarak kadınlarda orgazm sorunu, cinsel isteksizlik, ağrı problemi, vajinismus, pelvik kas yetersizliği, vajina estetiği;  erkeklerde sertleşme sorunu, erken boşalma, cinsel isteksizlik, penis boyut/hacim yetersizliği konularında hizmet veriyoruz.

Çift sağlığını, cinsel tatmin ve mutluluğu arttırarak aile sağlığını iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Hattat Klinik’te cinsel sağlığı genel sağlığın bir barometresi olarak görüyoruz.  Bu nedenle sağlıklı yaşam protokolleri ile sağlıklı cinsellik programlarımızı birleştirerek yaşam kalitenizi iyileştirecek bir sağlık planı oluşturuyoruz.   Konusunda son derece uzman ekibimiz damarsal, sinirsel, hormonsal ve psikolojik yapınızla beraber ilişki kalitenizi ve yaşam tarzınızı da inceleyerek cinsel mutluluğunuzu optimum kaliteye getiriyor.

Üroloji, jinekoloji, cinsel tıp, çift terapisi, cinsel terapi, bireysel psikoterapi, beslenme, metabolizma kontrolleri bir araya getirilip size ve ilişkinize özel bir yol haritası hazırlıyoruz.

Kaliteli Yaşam Bir Tutkudur” sloganıyla hem cinsellik ve ilişkilere hem de genel sağlığa sağlık katmayı amaçlıyoruz.

 

www.hattatklinik.com   0212 282 36 46

Yazar hakkında

Dr. Ece Hattat

Dr. Ece Hattat İşeri, Koç Özel Lisesi’nin ardından Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Sosyal ve Medikal Yaşlanma konusunda yüksek lisansını tamamladıktan sonra Avrupa Cinsel Tıp ihtisasını ve NLP eğitimini bitirdi. Hattat Klinik ve Aile Sağlığı Araştırma Derneği bünyesinde sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, cinsel sağlık, çift sağlığı konularında çalışmaktadır. 2007'den itibaren sağlık yazarı olarak ulusal gazete, dergi, blog ve diğer platformlarda köşe yazarlığı yapmaktadır.
Dr. Ece Hattat İşeri evli ve bir çocuk annesidir.

Yorum Yapın