Hattat Klinik Programları

Hattat Klinik’te cinsel sağlık ve cinsel wellness açısından kadınlara, erkeklere ve çiftlere yönelik pek çok program uygulanıyor. Ekibimiz cinsel tıp, üroloji, jinekoloji, psikoloji, beslenme alanlarında uzmanlarımızdan oluşuyor.

Kadınlarda Cinsel isteksizlik,  Vajinismus, Orgazm ve Uyarılma Sorunları, Cinsel Ağrı;

Erkeklerde Erken boşalma, Sertleşme sorunu, Libido kaybı, Cinsel bölge estetiği, Prostat sağlığı  gibi konularda özel tedavi programlarımız var.

Biz mutlaka kişiye ve çifte özel bir yol haritası hazırlanması gerektiğine inanıyoruz.  Bu nedenle sorununuz ne olursa olsun bunu biyolojik-psikolojik ve sosyal perspektifte inceleyip buna göre bir tedavi planı oluşturuyoruz.

Kadınlarda seks hormonlarının kontrolü, cinsel bölge hislerinin ölçülmesi, cinsel bölge kas yapısının incelenmesi,    erkeklerde de testosteron ve hormonsal incelemelerin yanı sıra, penis damarlarının görüntülemesi, penis hislerinin ölçümü, penis kas yapısının değerlendirilmesi, prostat tetkikleri gibi organik kontroller ile  bireysel ve çift terapisi, cinsel sağlık danışmanlığı ve cinsel eğitimler uyguluyoruz.

Gerektiğinde metabolik incelemeler, vücut yağ-kas oranı ölçümleri gibi ek işlemler de cinsel wellness kapsamında değerlendiriliyor.

Tedavilerde amaç ilişkilerinizde, evliliğinizde, cinsel hayatınızda ve genel sağlığınızda mutluluğu yakalamanızı sağlayacak, gerçek potansiyelinize kavuşmanıza yardım edecek bir protokol oluşturmak.

Gerektiğinde hormon tedavileri, gerektiğinde bireysel danışmanlığı ön plana alarak size kapsamlı bir tedavi süreci sunuyoruz.

Bunların içinde ilaç-antioksidan destekleri, hormon tedavileri,  diyet, cinsel bölge şok tedavileri, cinsel anti-aging uygulamaları olabiliyor.

Cinsel motivasyonu düşüren faktörlerin belirlenmesi, ilişkisel sorunların ortaya çıkarılması, cinsel isteği, orgazmik hisleri arttıracak tıbbi ve terapisel çözümler, ağrı algısı ve yönetimi, pelvik kas eğitimleri,  nlp, emdr, cinsel bölge his haritasının hazırlanması ve daha pek çok konuda danışanlarımıza, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Daha detaylı bilgiler için kliniğimize başvurabilirsiniz.

www.hattatklinik.com

(0212) 282 36 46

 

Yazar hakkında

Dr. Ece Hattat

Dr. Ece Hattat İşeri, Koç Özel Lisesi’nin ardından Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Sosyal ve Medikal Yaşlanma konusunda yüksek lisansını tamamladıktan sonra Avrupa Cinsel Tıp ihtisasını ve NLP eğitimini bitirdi. Hattat Klinik ve Aile Sağlığı Araştırma Derneği bünyesinde sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, cinsel sağlık, çift sağlığı konularında çalışmaktadır. 2007'den itibaren sağlık yazarı olarak ulusal gazete, dergi, blog ve diğer platformlarda köşe yazarlığı yapmaktadır.
Dr. Ece Hattat İşeri evli ve bir çocuk annesidir.

Yorum Yapın