14 ŞUBAT’IN EN GÜZEL HEDİYESİ: KADIN KADINA SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR

Hattat Klinik‘te 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında Kadın Kadına Aramızda Sohbetleri’ne devam ediyoruz.

 Bu ayki konumuz “Uzun Süreli İlişkilerde Tutku ve Ateşi Nasıl Devam Ettirebiliriz?“.

               Bu sohbette partnerinizle bağlılığı, ten uyumunu ve cinsel uyumu devam ettirmenin, tatmin ve mutluluğu sürdürmenin yollarını konuşuyoruz. Bireysel ve ilişkisel sıkıntıları nasıl çözebileceğinizi, sağlık sorunlarını, cinsel engelleri, cinsel problemleri nasıl atlatabileceğinizi cevaplandırıyoruz.  Kadın ve erkekler arasındaki ilişkisel ve cinsel açıdan ana farklılıkları;  libido, motivasyon, uyarılma, orgazm gibi ana cinsel fonksiyonları; ayrıca eşlerle ilgili sorular ve merak edilenleri karşılıklı bir sohbet havasında sizinle paylaşıyoruz.

Kimler Katılabilir? 

               Genel olarak bilgilenmek isteyenler de, ilişkisel veya cinsel sorunları olanlar da  eğitimlerimizden  yararlanabilir. İlişkiler veya cinsel yaşamla ilgili merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza doğru cevaplar arıyorsanız sohbet havasında geçen eğitimimizden faydalanabilirsiniz.

               Eğitim içeriğinde sizden gelen sorulara büyük önem veriyoruz!      Sorularınızı önceden -tabii ki gizli kalmak şartıyla- bize bildirebilir veya eğitim günü yine isimsiz şekilde soru kasemize bırakabilirsiniz.

               Özellikle Kadın Kadına Aramızda Kalır dediğiniz kız arkadaşlarınız varsa hep birlikte sizi bekliyoruz!

Yer:  Hattat Klinik, Yeni Sülük Sokak, No: 48, 3. Levent, İstanbul

Tarih:  11 Şubat 2016 Cumartesi

Saat:  10:30-12:30

Kontenjan 20 kişiyle sınırlıdır.   Lütfen ön rezervasyon, ödeme bilgileri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçin.

Hattat Klinik Tel:  0212 282 36 46 – 0533 747 74 90

 

Yazar hakkında

Dr. Ece Hattat

Dr. Ece Hattat İşeri, Koç Özel Lisesi’nin ardından Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Sosyal ve Medikal Yaşlanma konusunda yüksek lisansını tamamladıktan sonra Avrupa Cinsel Tıp ihtisasını ve NLP eğitimini bitirdi. Hattat Klinik ve Aile Sağlığı Araştırma Derneği bünyesinde sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, cinsel sağlık, çift sağlığı konularında çalışmaktadır. 2007'den itibaren sağlık yazarı olarak ulusal gazete, dergi, blog ve diğer platformlarda köşe yazarlığı yapmaktadır.
Dr. Ece Hattat İşeri evli ve bir çocuk annesidir.